| MotoKatâr a întrebat:

Am 17 ani și am o mică nelămurire.De ce după ce ma masturbez și ejaculez am o senzație de somnolenta și oboseala. Și de ce după 5-6 minute îmi vine sa urinez neapărat? Va rog sa tratați cu seriozitate subiectul și sa nu faceți glume pe tema asta. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Asa este "setata" functionarea organismului tau in acele momente. Nu se poate da o explicatie exacta si/sau corecta, fiindca fiecare organism umana se comporta dupa un anumit tipic unic strict personal. Multa sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Dupa ejaculare se elibereaza prolactina, care favorizeaza somnul.

| NAT0 a răspuns:

rolling on the floor). „Vă rog să nu faceți glume pe tema asta." laughing. Când e o temă de genul, nu mai cere serioitate că o primești mai greu și rar.
Probabil te. relaxezi cu ochii albi, peste cap. rolling on the floor și d-aia îți vine starea aia de somnolență și oboseală, cică, așa am auzit de la niște tipi. Iar îți vine să urinezi că nu ți-ai dat drumul la tot sau poate că te duci de două ori pe zi la wc. Înainte să te masturbezi, du-te să te piși și apoi, maturbează-te liniștit. laughing