| Xtreamshooter a întrebat:

Am 17 ani si imi pace de o fata(tot de 17 ani). Ea fiind in clasa cu mine.Am mers cu clasa intr-o excursie de 7 zile.In primele 2 zile parea ca si ei ii place de mine, dar apoi a spus ca nu ma place si ca ma considera doar un amic.Eu unul cred ca nu ma mai place.Va rog sa-mi dati niste sfaturi ca sa ma placa.

Răspuns Câştigător
| DraGutZUul a răspuns:

Scz frate dar... dragostea nu se face cu forta...Mergi inainte si o sa gasesti eprsoana potrivita

2 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Daca ti-a spus ca te place ca un amic ce-ti mai trebuie? da-i pace mai baieti mai