| Narcisistic a întrebat:

Am 17 ani și recent i-am supt sânii prietenei mele de 16 ani, există riscuri? Îi afectează cresterea sau ceva?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Voi ganditi inainte sa intrebati tampenii din astea? sau e doar plictiseala sarbatorilor?

| HazelEyes77 a răspuns:

N are legatura cresterea cu asa ceva ...normal ca n o afecteaza.

| nicusor222 a răspuns:

Mai auzi una laughing)) Ce gandire e ma asta la tine? laughing)
Taci din gura mai bine si suge in continuare ca o sa cresti mare!

| mihai69 a răspuns:

Poți să cobori și mai jos cu suptul, va fi foarte fericită. Nu o afectează cu nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, exista riscul de a ramane cu sanii mici.

| Claudia2018 a răspuns:

Cum sa ii afecteze cresterea faptul ca i-ai supt tu tatele?!? LOGIC ca nu pateste nimic!

| SorinelCopilu a răspuns:

Taci ma copil gaozar bagai **** in **** si gata.
apropo sani sunt cei mai faini la o fata.

| MerkedesPlacintzikaDouajdamilioane a răspuns:

Ai lasat o insarcinata