| danielrodan a întrebat:

am 20 de ani si încerc sa găsesc o fata normala dar inclin sa cred ca nu exista așa ceva de când cu fb parca nimeni nu își mai da seama de realitate vreau o relație normala eu deja muncesc si urmează sa plec in diaspora încerc sa găsesc o fata ca știe ce vrea de la viață sa vrea sa muncească si ea dar nu găsesc așa ceva vreau o fata cat de cat normala 1 sfat cineva va rog!

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Nu le gasesti asa pe ultima suta de metri. orce fata este atat de normala pe cat o poti tu intelege. conteaza rabdarea si perseverenta. fa ce este mai important acum. lasa trecutul. o vei gasi pe cea pe care o meriti.
fetelor le place sa povesteasca, sa schimbe impresii si idei, sa glumeasca sa rada, sa chicoteasca. daca tu esti prea serios si retras...ce sa-ti faca. tu trebuie sa le abordezi si sa le scoti din "vizuina" lor oricare ar fi.
sfatul meu: accepta-le asa cum sunt. nu judeca pe nimeni. invata glume. razi, zambeste-le frumos si fii spontan.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai ai de unde sa o gasesti pentru ca acum cu telefonul in mana toata ziua si iesirile secrete in oras tot tranteste o prostie

| RAY a răspuns:

Du-te cauta la sat nu pe fb, ca sunt si fete harnice in Romania, dar ele nu stau pe fb ca nu au timp

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu ai auzit la Badea. nu ai fb nu existi laughing. desigur o zicea la misto

| neutrino a răspuns:

Probabil nu ai cautat suficient si nu ti-ai etalat calitatile necesare.

| LoveSleep a răspuns:

Înclini prost.
Ție nu ți s-a întâmplat să cauți ceva și să nu găsești iar după ce încetezi să faci asta, dai de acel obiect?
E la fel și cu problema ta. Nu mai căuta, o să dai de ea când te aștepți mai puțin.

| grab a răspuns:

Orice fata poate fi "normala". depinde si de tine pe unde ai asteptarile.
ce daca stau pe fb? asa e toata generatia, cu botu in telefon. cunoaste-o pe fb, dar traiti-va relatia pe pamant, nimic mai simplu. succes in afara la munca! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2020 oamenii o sa plece pe luna, poate acolo gasim amundoi fete de treaba. inca imi fac sperante pentru atunci laughing. ca pe aici, praf si pulbere. degeaba am munca de mic si sunt pe picioarele mee de ani si caracter puternic, daca bmw-ul nu e in parcarea vilei mele.

| Xpressurself a răspuns:

Fetele nu vreau baieti care pleaca departe. ele vor pe cineva aproape. daca trebuie sa pleci cauta-ti acolo unde esti. fii prietenos cu romanii pe care-i intalnesti si te vor ajuta ei sa gasesti o fata. intreaba-i.