| profamily15 a întrebat:

Salut TPU. Am 24 de ani si imi place de o fata. As vrea sa o invit in oras, dar nu am mai facut asta si nu stiu ce anume ar trebui sa-i spun. Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| CurlyRestlesa a răspuns:

Buna. Si actualul meu prieten mi-a povestit ca primul date l-a avut la 24 de ani. Este perfect in regula, fiecare avem prioritati diferite si nu conteaza daca scoti o fata in oras pentru prima oara la 14, 18 sau 24 de ani. Ideea e ca trebuie sa pui accent pe ce fel de fata este ea. Daca si ea este novice in date-uri nu o sa ai mari batai de cap. Daca ea este experimentata, are standardele putin mai ridicate, diferenta o face doar siguranta de sine. In ambele situatii trebuie sa dai dovada de incredere in tine si sa aveti parte de momente placute pentru amandoi. Din punctul meu de vedere un prim date ar fi in parc, mi se pare ca e locul perfect pentru primele date-uri. Asa aveti timp sa vorbiti despre ce doriti voi si daca nu aveti subiecte in comun, vorbuti despre ceea ce va inconjoara. De spus. Poti sa ii dai un mesaj si sa o inviti la o plimbare in parc, sau oriunde doresti tu sa iesi cu ea.

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pe 18 iunie 2017 aveai un fiu in varsta de 19 ani, iar pe 1 august 2017 aveai 20 de ani...hmm, daca esti cu un an mai mare decat fii-tu, inseamna ca ai stiut cum sa agati gagici inca de cand erai in scutece.winking

| darrio2007 a răspuns (pentru wildthing):

Lasă băiatul in pace, te rog. Mai uită si el ce a mintit atunci.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca nu te cunoaste, clar nu o sa accepte nici daca o platesti. Eh, poate doar asa.

| DataSoft a răspuns:

Să lași net-ul... *** la 24 de ani întrebi așa ceva? Unde ai trăit, în peșteră?

| lickypuss a răspuns:

Hey **** vrei sa merem sa facem magie