| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 15 ani si imi place de o fata avand aceeasi varsta, diferenta doar de cateva luni. Vreau cel mai bun mod de a ii spune acest lucru.Ne intelegem bine, vorbim mereu prin intermediul retelelor de socializare, cred ca si ea ma place dar nu sunt 100% sigur.
Vreau cel mai bun mod de a ii spune.
FUNDA pentru cel mai inteligent raspuns!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i tu cum vrei, oricum nu te vede, dar dupa aceea invit-o in oras.

| contαbαndonαt a răspuns:

"Buna, eu sint X-ulescu, dar imi poti spune *celmaitaredinparcare*, am 15 anisori, desi s-ar putea sa stii deja acest detaliu despre mine siiii (cea mai tensionata parte) imi cam place de tine, pepusa.Tie-ti place de mine? *incearcasanufacipreamultpeinabordabilacamaplictisescrepededeasemeneafiguri*"

Scurt si la obiect, succes baietel.

| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

Faci misto de minelaughing))EU contul asta l-am făcut cu mult timp in urma.

| mada1820 a răspuns:

Pai foarte simplu ii spui ca de ceva timp simti ceva aparte pentru ea si ca iti place caracterul ei, felul ei de a fi, cum vorbeste, cum gesticuleaza etc.