| laur12 a întrebat:

Am aproape 18 ani(fac peste 2 luni) si vreau sa-mi incep viata sexuala! Este ok? E ceva in neregula cu asta?happy

Răspuns Câştigător
| Black_Ics_1995 a răspuns:

Fata de varsta la care am inceputo eu este foarte ok! Nu uita, protejeaza-te!

6 răspunsuri:
| Madilyn a răspuns:

Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala pentru ca as vrea ca prima data sa o fac cu persoana pe care chiar o iubesc. Asta ti-as recomanda si tie, insa daca tu iti doresti acest lucru, nu e nimic in neregula.
PS: Ai grija sa te protejezi. >big grin

| ziggs a răspuns:

E ok varsta si sa nu ii iei in seama pe aia care o sa zica ca e prea tarziu ca ei au facut-o la 9 ani ca nu au avut copilarie... sper ca te-am ajutat bafta!

| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Este ok varsta asta, depinde cu cine o incepi si daca persoana acea merita sacrificiul pe care-l faci, pentru ca tu iti oferi puritatea drept sacrificiu. Ai grija de tine si protejativa

| Lina0309 a răspuns:

Nu e nimic in neregula happy Important e sa te protejezi.

| rubysSs a răspuns:

Este ok :*

| vanessa123 a răspuns:

Cum sa fie in neregula? Doar sa ai la indemana prezervativul! Casa de durex! happy