| EffieStone a întrebat:

Am asa o problema. Ma intilnesc cu un baiat timp de o luna, astazi am aflat ca eu nu sunt singura persoana cu care se intilneste. Recent am ajuns si la relatii sexuale. Cu fata data se intilneste de mai putin timp. El nu stie ca am informatia data. Ce as putea face in aceasta situatie?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai doua variante: continuati cum ati inceput, ca o aventura fara implicatii (cand faci sex intr-o relatie la o luna de la inceperea ei, nu poti avea pretentii ca e o relatie serioasa) sau te desparti de el si iti cauti o relatie serioasa. Dat fiind ca voi aveti doar o aventura in care practic ati ajuns in pat imediat cum v-ati cunoscut putin, nu are rost sa fii surprinsa ca el mai are alte relatii in paralel, e normal si de asteptat.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mda, tu vrei sa mai continui cu el?
Ignora-l!

E foarte urat ce face!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul face un lucru normal la varsta lui, zboara din floare in floare, tie daca iti convine continui relatia daca nu, nu

| SMTHING a răspuns:

Cum te suporti?

| RAY a răspuns:

Eu in locul tau as face analize sa nu fi luat hiv si apoi l-as fi lasat
si eu am avut varsta lui si e adevarat ca vezi doar sex in fete ce ai putea la varsta aia? insuratoare? gandeste-te si tu rational, baietii iubesc cand au incredere da atunci maimuta aia chiar iubeste cu adevarat devine cuminte, ii face tot pe plac dar voua nu va place asa ca in el revine iar partea aia si atunci iar vede in fete sex doar ca acuma are si chef de razbunare, ea fiind fata care ii va ramane mereu in minte, eu am mai spus azi ca voi iubiti curvari acuma tu il iubesti mai mult, pentru ca reprezinta ceva acuma vei concura cu fata aia daca te lasi asa usor vei pierde mintea ta nu va permite asta si vei continua relatia devenind obsedata de el

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te deranjeaza comportamentul lui ii spui direct. Scurt clar fara brizbrizuri.Ii pui in vedere ca are posibilitatea sa aleaga si sa decida cu care doreste sa ramana.Succes.

| neutrino a răspuns:

Accepti sau nu sa faca sex si cu tine: alta varianta nu exista.

| Emilian65 a răspuns:

Sa-l parasesti pentru ca te-a mintit si-i place sa aiba doua prietene.

| LoveSleep a răspuns:

Îți strângi jucăriile și pleci, sau rămâi și faceți sex.

| hgcl a răspuns:

Eu de ce nu am norocul sa ma vad cu o fata o luna si dupa sa trecem direct la sex... crying