| RaduCatalinGabriel a întrebat:

Am auzit pe cineva cuvantul "Baiat Dotat" imi spune cineva ce inseamna

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din punct de vedere sexual,"baiat dotat" se refera la ceea ce respectivul ascunde in pantaloni.
Sunt inca destui care stau cu sublerul in mana sau isi fac un titlu de lauda din marimea unui anumit organ.
Au senzatia ca le ajunge doar sa aiba flaut si pot canta Motzart!

5 răspunsuri:
| MiHaItZa22 a răspuns:

Inseamna ce ai in pantaloni daca o ai mare mica, intelegi

| durasdurpaneus a răspuns:

Dpinde la ce refera nu? Dotat fizic, psihic etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu știu de ce nu ai scris tot cuvântul cu majuscule! pentru că atunci când vorbim despre noi cam așa trebuie făcut; și ce te-ai grăbit așa de i-ai dat funda lui greece12? nu vezi că face mișto de noi? păi un șubler duce cam până la 20cm! bine, dacă era rea-rea zicea de micrometru, care e făcut cam de 10! in fine; ca să-ți răspund și eu - chiar nu mai are sens acu, că oricum te-ai edificat! dar nu mai pune și tu întrebări d-astea că dăm ocazia la doamne să râdă de noi! da?
...și dacă vedeam întrebarea asta în urmă cu 2 ore când m-am trezit, îți spuneam poate mai în amănunt ce înseamnă "dotat"; adică îți răspundeam mai la "obiect"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat cu penis mare.

| RaduCatalinGabriel explică:

Dotat la sex ma referam

| greece12 a răspuns (pentru RaduCatalinGabriel):

Din punct de vedere sexual,"baiat dotat" se refera la ceea ce respectivul ascunde in pantaloni.
Sunt inca destui care stau cu sublerul in mana sau isi fac un titlu de lauda din marimea unui anumit organ.
Au senzatia ca le ajunge doar sa aiba flaut si pot canta Motzart!