| delfinus a întrebat:

Am dat un rateu cu o fata sa zic asa. Tot intra pe mine, vorbim, imi da poze cu sts-uri de dragoste si ma intreaba care imi place si etc. Eu i-am dat un apropo si parca m-a respins.(adica nu mi-a zis ca nu dar asa s-a inteles ). Eu cred ca o plac si cum sunt un tip foarte orgolios nu imi vine sa ii mai raspund. Ma simt foarte naspa acum dar na. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orgoliul si iubirea sunt sentimente antagonice. Din moment ce nu poti trece peste orgoliul tau ranit nu ti-a ramas alta sansa decat sa te inchizi in tine sa devii un taciturn ursuz. Crezi ca procedezi corect? Reanalizeaza situatia si incearca sa devii mai intelegator.

1 răspuns:
| Phini a răspuns:

happy mai exact ce apropo i-ai facut?
Femeile sunt destul de complicate uneori, deci e posibil sa fii inteles tu gresit toata faza.
Sau tipa ii timida, tu o cunosti happy
E bine sa fii si orgolios, dar nu exagera, iart-o, sa zic asa chiar daca nu a facut nimic rau, si gata happy