| Katts a întrebat:

Am doua intrebari pentru voi.
1.Mi-a placut o fata in clasa a v-a (in a vi-a am fost cu altcineva si nu mi-a pasat de aceea din a v-a) si acum cu doi ani mai tarziu am intrat pe mess sa aranjam o intalnire pentru doi colegi(prietenul meu cel mai bun ii place de prietena ei cea mai buna si ei nu stiu)si deodata fata ma intreba daca imi mai place de ea (eu m-am dat batut sa o cuceresc) si ca sa-mi spuna ceva trebuia sa-i zic ca ma place si a zis asta (asta a zis ea) Ma gandeam ca daca dar repet ci doar daca s-ar ivi sa-mi placa de tine ai renunta la alta fata pentru mine? deci sunt mari ca aceasta fata sa ma placa? Va rog saunt distru de la un tip parca fara inca o persoana sunt distrus.
2.Persoana iubita se poate arata in vis ca in unele nopti o vises?

Răspuns Câştigător
| mariamarybu a răspuns:

1. Oarecum, îți pot garanta că dacă o fată te întreabă dacă o placi înseamnă că te place. Pentru că în timp și-a făcut mult curaj să te întrebe asta, deci s-a gândit la tine, i-ai trecut prin minte. Oricare din noi are nevoie de o persoană și de ce nu trecutul să ți le aducă pe cele potrivite? Nu e greșit să-ți încerci norocul. Atâta timp cât planificați întâlnirea între cei doi, tu te poți arăta interesat de ea. Este momentul potrivit să fi ceea ce-și dorește. Spune-i așa : " Azi vreau să-i lăsăm pe ăia deoparte. Tu ce crezi? Pe mine mă Cam disperă". NU o lăsa pe ea să facă primul pas. Întâi lasă-te convins de ideea că ea te place, apoi începe cucerirea, căci nimeni nu vrea să sufere în acest joc.

2. De multe ori când te culci cu un gând îl poți continua înt-run vis. Tot de multe ori se poate ca ceea ce visezi să-ți arate că niciodată nu se va întâmpla ca în vis. În alte situații ceea ce visezi e un semn. Da... într-adevăr când iubești visezi multe chestii și inevitabul persoana iubită. Nu doar în iubire ți se pot arăta persoane În vis. Persoanele de multe ori trec din visele lor în ale altora big grin

3 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Tot ma uit pe ce ai scris am citit de 3 ori si sa moara ce ai pe casa, daca inteleg.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Da,e foarte posibil.In legatura cu visul :puteti fi doar buni prieteni si se iintampla sa o visezi. Sper ca te-am ajutat!

| alina700 a răspuns:

Esti baiat sau fata? k din intrebare se intelege k esti fata