| GotenKs18 a întrebat:

Am facut-o cu prietena mea neprotejat de 2 ori iar vineri acum se fac 2 sapt de cand am facut sex neprotejat.Ea are ciclu neregulat dar mi-a spus ca dupa ce iti incepi viata sexuala acesta incepe sa se regleze.Acum 2 luni i-a venit pe 13 iar luna trecuta pe 14, acum se apropie momentul si simptomele le are (o dor sanii, i s-au intarit, o dor ovarele.). Intrebarea mea ar fi daca ii vine in zilele urmatoare in cantitatile de pana acum si ii tine 3-4 zile, se poate pune problema de vreo sarcina? Merci anticipat!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Să facă 2 teste de sarcină CORECTE, aşa cum EXPLICAM în răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior!

Toate cele bune.

| Hαppiηеss a răspuns:

Ca sa ramana insarcinata ar fi trebuit sa ejaculezi in uterul ei, din lichidul preejaculator sunt foarte rare cazurile cand o femeie ramane insarcinata aproapre imposibile, iar daca ii vine menstruatia in cantitati normale sau nu, evident ca nu are cum sa fie insarcinata, primul simptom in cazul unei sarcini este lipsa totala a menstruatiei! Bafta!

| delia5609 a răspuns:

Test de sarcina si grija data viitoare!

| Louysse a răspuns:

Nu este o regula sa se regleze menstruatia din prima, mai dureaza, si da se pune problema de sarcina, mai ales daca ti-ai dat drumul in ea