| Ghanea03 a întrebat:

Salut TPU, am facut sex protejat cu iubita mea si cand mi-am dat drumul am mai continuat 5 secunde, dupa aceea scos-o cu atentie sa ma asigur sa nu fie nimic, dupa ce am scos curgea sperma din el. Ce pot face va rog raspundeti-mi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai este norrmal sa curga sperma, odata ce ti-ai dat drumul in vaginul fetei, care ar putea ramane imediat gravida daca este in perioada fertila.

Acum nu mai este nimic de facut, fiind prea tarziu pentru regrete, dar ar fi fost bine sa puneti prezervativ INAINTE sa incepeti partida sexuala, ca fata sa fie complet protejata.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce vrei sa faci mai exact, ca nu am inteles? Dupa sex este recomandat sa urinezi si sa te bagi la un dus.

| sincert a răspuns:

Ca pe veninul din sarpe te pui si sugi sperma din vagin

bucurii