| Alin643388 a întrebat:

Salut TPU,am fost cu o fata doi ani,dupa un timp începuse sa se distanteze de mine cauza fiind o prietena de a ei cu care începuse sa umble,am lasat asa sa nu zica dupa ca ma bag peste prietenii ei si alte chestii. Dupa un timp vorbea cu mama prietenei sale diverse probleme,bine ca le stiam si eu,doar ca dupa o luna cu acea fata a vrut sa ne despartim,am încercat sa discut cu ea sa o întreb de ce si nu-mi dadea un raspuns concret de ce si cum, dar mi-a zis ca ma iubeste dar nu mai vrea. Dupa o luna in care nu am vorbit deloc cu ea vazand ca nu ies la cap am zis sa termin orice legatura cu ea, sa trec peste si sa-mi vad de viata mea chiar de o iubesc. Zis si facut o luna nimic..nici buna absolut nimic,acum o saptamana i-a murit bunicul si nu am putut sa ma abtin, stiam ca are nevoie de ajutor. Am ajutat-o cu diverse sfaturi si mi-a propus sa vin la ea seara, am ajuns acolo, m-a luat in brate, mi-a zis ca ma iubeste cel mai mult si ca tot timpul s-a gandit la mine si era atat de sincera ii vedeam lacrimile in ochi, dupa am avut un contact sexul...si am stat si am discutat imediat dupa si mi-a zis ceva de genul ca prietena ei si mama prietenei ei.ii dadeau unele sfaturi sa ma lase pe mine sa-si gaseasca un baiat cu capul pe umeri si tot încerca sa-i bage un baiat pe gat cum ar fi unul care se lauda ca vrea sa o f... prin sat si o facea curva si in toate felurile. Trecand peste faptul ca mintea ca este curva si nu avea cum dracu' era virgina..cand am întretinut primul act sexual, nu stiu ce sa fac, sa o fac sa inteleaga ca acea fata nu-i este prietena cu adevarat. Fata aia umbla cu 100 de baieti nu prea umbla alta fata cu ea si toti stiu cum este si culmea nu vrea sa înteleaga. Da, seara aia a fost magica, ce ziceti sa o las asa? Nu stiu ce sa fac,ma gandesc doar la ea de la seara aia simt ceva de neexplicat si mi-a zis si ea ce simte si e acelasi sentiment, dor mare si nu stiu cum sa fac sa înteleaga ca era mai frumoas înainte si ca eu îi vreau doar binele si ca prietena ei nu-i este chiar prietena, mai alesc ca eu m-am certat cu o multime de baieti din cauza ei si nu vreau sa o las. Adica daca unul o deraja nu-l iertam niciodata.Ca astia la noi in zona sunt mai boschetari si nu suport glumele lor, ce as putea face?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu țineți nici tu nici ea cont de bârfe.

| Andreeush a răspuns:

Dacă încă o iubești și ea la fel vorbește cu ea, poate vă mai dați o șansă.
Nu ascultați barfele altora.

| Crackman a răspuns:

Idee, ce zici sa ii spui ce ne zici noua. Daca nu intelege l gara cu primul tren, party in Buc Sau Cta si iti iei propria moldoveanca de peste prut

| Alin643388 explică (pentru Crackman):

Mama prieteni ei ii zicea ca sunt prea gelos, ca ei ii trebuie un baiat sa-i ofere libertate sa stea cu cine vrea si aa faca tot ce vrea ea cu cine vrea, ca ea asa face cu fi-sa si ca sa se distreze si sa umble cu baietii mai jmecheri cica

| Crackman a răspuns (pentru Alin643388):

Atunci, daca este tuta cu cea mai mare seriozitate iti zic sa pleci de langa ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o lasi si sa-ti gasesti una mai buna.

| Alin643388 explică (pentru anonim_4396):

Da ea e aia ...iti zic eu e o fata deosebita ..doar ca e naiva uneori gen ca in momentul de fata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alin643388):

Pai s-a despartit de tine nu ai ce sa mai repari daca a fost stricat, nu mai are cum sa te vada la fel.
Da e naiva, degeaba iti spune ca te ‘ iubeste’ nimic nu mai poate repara ce a fost stricat. Trebuie sa ai principii si tu omule, daca nu-ti convine ca umbla cu o curva atunci spune-i ca ori te alege pe tine si nu mai pastreaza contactul cu familia aia niciodata, ori o lasi.

| Alin643388 explică:

O iubesc prea mult.