| anonim_4396 a întrebat:

Am in clasa o fata pe care o plac. De cateva zile stam impreuna la niste ore, desi nu suntem numai eu si ea. Mai sunt 2 fete. Si voiam sa va intreb: Ce sa fac sa o cuceresc?

4 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Glumeste cu ea, fa-o sa rada, fa-i complimente si apoi invit-o la un suc, o plimbare in parc, ce crezi tu ca-i place.

| Cristiann25 a răspuns:

Pai presupun ca in orasul de unde sunteti exista cinema.Invit-o la un film si dupa cand o conduci acasa inainte sa pleci sarut-o! Succes.

| ChipsWwe a răspuns:

Ce sa faci? Depinde ce varsta are.Gesturi mici din care sa inteleaga asta : sa-i deschizi usa cand vine cu ceva greu, sa o intrbi de vorba si stai mult langa ea.

| En3rGi3 a răspuns (pentru ChipsWwe):

Poi are 13ani. Face 14 acum in vara.