| W0rld a întrebat:

Am nevoie de ajutor...imi place o fata de pe fb dar nu stiu cum sa fac ca sa vb cu ea..nu stiu cum sa ma,,introduc". Cine ma poate ajuta primeste funda! ( P.S Daca puteti sa-mi da-ti niste,, modele de conversatii de inceput" ar fi mai bine).
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai este foarte simplu, te bagi in seama cu ea intreband buna cf, daca ea iti va raspunde inseamna ca isi doreste sa continue converstaia cu tine si ii face placere, ea oricum o sa se uite la pozele tale sa vada cum arati asa ca stai linistit daca ea are placere sa vorbeasca cu tine va fi foarte usor succes

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O urmaresti ca un "stalker" adevarat. Nu, glumesc doar. Incearca sa inveti cate ceva despre ea, din postarile ei. Pe masura ce inveti mai multe si interesul tau creste, vei descoperi si ce subiecte poti sa abordezi cu ea. Sau se poate si altceva, ca interesul tau sa scada, si atunci nu-i nimic, nu-ti faci emotii degeaba.

| ywar a răspuns (pentru Zenithf):

Nu ai vazut cum se abordeaza o fata adevarata: buna, cf? laughing E la moda! Zici bine.

| bogz a răspuns:

Intra pe fiibarbat.Vei afla.Si nu e la misto raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, dacă e genu de fată cuminte și respectabilă, nu folosi prescurtări, măcar de dragul ei scrie și tu corect gramatical și de-astea.
Vezi dacă ai aceleași pasiuni cu ea, sau aceleași gusturi muzicale.
Apoi nu știu, salut-o laughing. Totul va veni de la sine.
Sau uită-te prin postările ei la ce muzică distribuie, și bagă și tu acolo o inimioară în comentariu sau ceva de genu laughing.
Te descurci tu, ești băiat mare.
Succes.

| RaDuk a răspuns:

Trebuie sa incepi prin "Buna! Ce faci?". O intrebi ce a facut vara asta. Ce filme ii plac. Cum sta cu dragostea, iar dupa cateva intrebari de acomodare o poti intreba daca vrea sa iesiti la un suc. Bafta!

| Rusu_Bogdan_1998 a răspuns:

Uita-te la ce filme a vizionat, gandeste-te pe care l-ai vazut si ti-a placut si apoi pe nepusa masa ii zici: X, l-am vazut si eu, super film si de acolo faceti o intreaga discutie

| W0rld explică:

Niste modele de conversatie...ce s-o mai intreb. dupa buna, cf? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| W0rld explică:

Ok.dar dupa buna..cum sa o intreb cei place...si din astea...cum sa formulez?
Asta vreau sa stiu.