| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor pentru ca imi place de o fata foarte mult si o vad in fiecare zi la servici.Ea tocmai s`a despartit de un baiat. Fata e cam timida ca si mine.Ma inteleg foarte bine cu ea si zambeste mereu cand ma vede.Cum pot afla daca am vreo sansa cu ea?

Răspuns Câştigător
| vanilivanessa a răspuns:

Pai o inviti in oras la cina si vezi daca te refuza sau nu. daca accepta invitatia inseamna ca este interesata de tine. apoi ii analizezi gesturile vei observa ca daca te place va incepe sa se balbaie sa deschida ochii foarte mari si sa clipeasca rar. apoi poti sa o intrebi ce baieti sunt pe placul ei de exemplul sa zicem ca ii plac baietii blonzi si romantici daca ai calitatile descrise de ea ai putea sa ii ceri prietenia si daca si ea te place sansele sa fiti impreuna sunt de 99 %. sper ca te -am ajutat

3 răspunsuri:
| AndreeaPucca a răspuns:

încearcă mai întâi să te bagi în vorbă cu ea. şi dacă o va întreba cineva îţi place de "cutare"(tu) ea va spune "nu" pentru că nu te cunoaşte

| dragodana a răspuns:

Salut!
Daca a trecut cel putin 1 luna de cand s-a despartit de fostul, invit-o la un suc(chestie inocenta), apoi la intalnire atinge-i antebratul, ia-o de mana. Daca iti raspunde la astea, sarut-o.Asta inseamna ca esti pe drumul cel bun.
Bafta!

| Petru_Pantea_1968 a răspuns:

Daca ati baut deja o cafea impreuna si v-ati plimbat impreuna si stii ca nu ar ajuta niciodata pe nimeni, ca nu ii place o culoare anume si ca nu vrea sa aiba mai mult decat o privire, sigur altul va avea sanse cu ea.