| Calin_Roby_1999 a întrebat:

Am o colega foarte frumoasa pe care o plac si stiu din sursele mele ca si ei ii place de mine (am pus o colega sa-o intrebe de cine-i place). Maine as vrea sa-i cer prietenia. Nu stiu ca va accepta, dar daca accepta ce ar trebui sa fac, sa o sarut imediat sau ce?

Răspuns Câştigător
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Dacă te place nu mai are rost să aştepţi :3 Doar ai grijă să nu fie cu toată ''şatra'' de prietene happy Adică, ar fi mai drăguţ să vorbeşti cu ea când este singură happy Şi da, o poţi săruta dar poartăte drăguţ cu ea, fi tu.

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Sa o saruti, o sa o dai gata.

| Calin_Roby_1999 explică:

Mersi pentru raspun. dar nu pot sa o fac sa iese din satra de prietene. Asta e o problema pe care am uitat-o s-o mentionez.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De ce doresti ca sa se faca barfe pe seama ta? Daca vrei sa fi in atentia tuturor nu ai decat sa fi prieten cu orice fata din clasa dar nu cred ca iti va prinde bine