| laurentiu181099 a întrebat:

Am o colega la scoala de care imi place si nu stiu daca ma place si ea. Sunt zile in care intru in clasa si ea vine imi sare in brate, ma ia de mana indiferent daca e cnv in clasa sau pe langa noi dar sunt si zile in care nu imi vorbeste nici macar nu se uita la mine.
Ce ar trebui sa cred? Va astept cu raspunsurile romanticilorwinking

Răspuns Câştigător
| justfreelove a răspuns:

Pai e si normal sa nu iti mai vorbeasca, mai ales daca tu te faci ca nu observi avansurile sale. Ea te place evident, dar tu ar trebui sa iti cumperi ochelari. Vrei sa stii sigur daca te place? DUte la ea cand sunteti singuri, pune-i mana suav pe gat usor spre urechiusa, apleacate usor spre ea si sarut-o.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ea a crescut, a devenit o adevarata domnisoara si crede ca si tu ai crescut frumos.

| SkyPilot a răspuns:

Spune-ne si ce varsta aveti ca sa stim cum sa interpretam ce ne povestesti.

| laurentiu181099 explică:

Aproape 16 fara cateva luni