| Anonim693748285916472 a întrebat:

Am o dilemă
Cum sa fac o fata sa tina la mine precum o fac eu?
Ea imi spune ca tine la mine si mă iubeste dar nu cred ca o face la fel ca mine...
Eu am 14 si ea are 16
Stiu...ciudat dar fara hate sau jigniri
Multumesc de intelegere

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și... cum poți compara două iubiri? Cum le măsori, să vezi care e mai mare, care e mai tare?
Mergi pe încredere și pe sentimente, nu mai căuta să cuantifici și să raționalizezi totul!

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Daca nu i-ai spus sentimentele tale fata de ea, i le poti comunica printr-un mesaj (daca esti cam fricos), sau fata-n fata (ceea ce nu recomand daca ai intrat in depresie). In cazul in care ai facut asta, trebuie sa stii ca dragostea nu se impune cu forta, daca ea nu simte nimic pentru tine, asta e! Exista si alte fete!

| Anonim693748285916472 explică:

P.S m-am si tăiat pe mână sa spunem ca intrasem in depresie...