| AndreiRadu00 a întrebat:

am o dilema. Mie imi place de o fata cu ea pot vorbi doar prin mesaje timp in care e distanta si rece dar cand suntem fata in fata se apropie. Aici incepe problema ea nu prea vrea sa iasa singura su mine in cel mai bun caz merge cu clasa ei undeva sau cu cercurile ei. Sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| DarkCrina a răspuns:

Ori ii este teama sa fie singura cu tine ori te tine asa de forma pe langa ea, ca sa zica ca are pretendenti. Merg mai mult pe a doua varianta, mai ales daca e asa rece si la telefon.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invit-o cu toata clasa la un "suc".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa badass ești, de nu vrea să rămână singură cu tine?laughing
Glumesc.

Încearcă să acționezi cumva. Dar prima dată e foarte important să-i câștigi încrederea, altfel n-o să rămână singură cu tine.
Sau poate că e doar o "scuză" și nu e interesată deloc de tine.
Dacă tot așa se comportă, las-o în pace.

| AndreiRadu00 explică (pentru anonim_4396):

Pai noi ne cunoastem de ceva timp si totul era bine cat timp ne puteam vedea dar acum nu mai vrea sa iasa si prin mesaje nu stiu cum sa spun sau stricat treburile

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiRadu00):

Nu e interesată.
Sunt fată și știu cum decurg lucrurile, doar că probabil nu e atât de matură încât să-ți spună în față că nu vrea să aibă vreo legătură cu tine.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca nu e matura, deja miros neexperienta.

| AndreiRadu00 explică:

A ok inteleg