| Roxy003 a întrebat:

Am o intrebare.Azi eu cu prietenul meu am decis sa ne incepem viata sexuala.Dar a aparut o problema.Eu sunt o fata de treaba nu sunt genu sa faca misto si nu stiu ce.Lui ii era frica sa se dezvirgineze iar aici nu spun ca eu eram neinfricata.Pana la urma am decis sa facem sex oral.Am o intrebare.Se poate dezvirgina daca are prezervativul pus? La fete doare cand te dezvirginezi? Dar la baieti? Pls nu faceti misto vb serios.Ms mult.

Răspuns Câştigător
| Pitiica a răspuns:

Daca ai făcut doar sex oral inca sunteți amândoi virgini.da, se poate dezvirgina si cu prezervativul, nu contează dacă îl are sau nu, contează dacă ți s-a rupt himenul sau nu, si o sa iți dai seama ca s-a rupt când o să faceți sex.pe băieți nu ii doare, s-ar putea sa simtă niște usturimi usoare, atât.si pe fete dacă sunt excitate si preludiul a durat ceva timp nu le doare mai tare ca atunci când le-a venit menstruatia prima data, si curg câteva picături de sânge la fete, cat sa pateze cearceaful.

| adutzwtaw98 a răspuns (pentru Pitiica):

Nu mai vorbi u k si p baieti ii poate durea dar ei sunt mai tari si nu prea simt deseori dar si lor li se rup o anumita ata a penisului...

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da nu si da.

| lolly a răspuns:

PS: Dezvirginare(psihic gandit):primul contact sexual
Dezvirginare(fizic gandit) penetrare.

| sebysebyca a răspuns:

Haoleo! sokares mo? esti fata de treaba zici, ai? de asta i-ai lustruit facaletzul individului nu? sigur sunteti virgini amandoi, mai putin tu la falci!

| neutrino a răspuns:

Daca vreti sex oral ce rost mai au celelalte intrebari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo! Deci ati trecut de proba orala, urmeaza proba scrisa, proba anala si proba sportiva...

| HellCommander a răspuns:

La baieti in general nu e nimic special, la voi fetele se rupe himenul care cauzeaza sangerare si durere.
So do it when you're drunk or something like that..nu stiu

| sYncara a răspuns:

Normal ca se poate dezvirgina prin perzervativ. La fete pai depinde de organism la unele le curg sange la altele nu depinde iar la baieti ii un fel de "ata" lipita de penis si de piele iar prin repetarea ''scoatere - bagare'' se rupe si doar te ustura putin!

| EpicFear a răspuns:

Nup, in cel mai rau caz s'ar putea sa faci febra musculara la vagin...sau herpes in anus... Aveti grija si numai bafta!

| Pitzipoanca a răspuns (pentru EpicFear):

Herpes in anus? Febra musculara la vagin? raised eyebrows