| CarlosBogdan17 a întrebat:

Am o intrebare ca sa zic asa in legatura cu aspectul vaginului, am avut 2 prietene care au fost virgine si aveau vaginul cum sa va zic "mai mic",dar acum am o prietena cu care ma inteleg foarte bine si aspectul vaginului ei e mai diferit decat al celorlalte fete,adica are labiile mai mari si inca nu am intretinut relatii sexuale (am zis sa ne cunoastem mai bine ),dar imi puteti spune daca conteaza sau nu aspectul (nu ma refer la fete de la coltul strazii)? Daca poate cineva sa`mi raspunda la aceasta intrebare,sau sa imi spuna mai multe despre aspect si mai multe amanunte, as fi foarte recunoscator. Muletumesc!

Răspuns Câştigător
| Ora411C a răspuns:

Fiecare vagin este diferit in functie de structura corporala a fetei respective. Nu conteaza atat de mult aspectul*bineinteles, igiena e foarte importanta* conteaza sa va simtiti voi bine. In concluzie cum fiecare baiat e diferit*adica fiecare are penisul diferit* asa si la fete! Nu cred ca e asta o problema, iubiti-va mult.:*

18 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing))))))

| JohnnyBi a răspuns:

Nu frate, toate sunt trase la xerox si arata identic. cand a facut femeia D-zeu a ramas fara imaginatie si a dat copy-paste la toate pasaricile sa arate la fel.

lasand sarcasmul la o parte, tu la ce varsta aveai de gand sa iti dai seama ca nicio persoana nu este identica cu alta? si aici ma refer la oricare membru sau organ al corpului. nu exista 2 persoane identice, nici chiar gemeni monogoti (parca asa le zice)

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu am o nelamurire, cum sti tu cum arata labiile ei daca nu ati intretinut relatii sexuale? Sau mai nou "a ne cunoaste mai bine" inseamna a-si arata organele genitale unu altuia?

| mihai69 a răspuns:

Auzi, da' tu le cauți să le faci portretu' labiilor?!?
Evident că nu-s toate la fel, ce mama naibii, tu n-ai văzut niciun sait XXX?

| Alcyon a răspuns:

Asa va cunoasteti voi mai bine? Studiindu-va puta? laughing Pe vremea mea (desi nu-s chiar atat de batrana), tinerii se cunosteau mai bine, stand la taclale.

| Ichnat a răspuns:

Forma e diferita de la persoana la persoana nu suntem conceputi sa fim la fel nicaieri! happy

Imi spui si mie ce faci cu prietenele tale? big grin

| NameHarris a răspuns (pentru Ichnat):

De dejete ai auzit?laughing))

| Ichnat a răspuns (pentru NameHarris):

Chestiile acelea care le folosesti sa mananci, nu? laughing

| NameHarris a răspuns (pentru Ichnat):

Pai cum alt cuma si-o fi dat seama ca nu este ca cele doua?laughing

| Ichnat a răspuns (pentru NameHarris):

Mai este ceva care folosesti la mancat si putea sa afle si cu acel organ! tongue

| NameHarris a răspuns (pentru Ichnat):

Se poatelaughing) Mai bine il intrebam pe ellaughing

| Ichnat a răspuns (pentru NameHarris):

Eu am facut deja asta! E randul tau!

| NameHarris a răspuns (pentru Ichnat):

Pai daca l-ai intrebat tu cred ca-ti va raspundewinkinglaughing)

| SebastianCMT a răspuns:

Hai ca asta-i maxima. laughing)) Interesant modul vostru de a va cunoaste mai bine... Imi da de gandit, fiecare **** arata diferit nu o sa gasesti 2 la fel asemanatoare poate, fiecare are ceva diferit dimentiune forma...

| MedRex a răspuns:

Aspectul contează doar în măsura în care iță convine ție din punct de vedere estetic. Vulva (că despre ea vorbim), are o paletă foarte largă de culori, lungimi, dimensiuni, aspecte ș.a.m.d.
Treaba importantă e ca să nu te gândești că ar fi ceva nasol acolo, ci să te concentrezi că prietena ta e acolo lângă tine. Actul sexual e superb dacă te gândești la ce e frumos și se simte fantastic decât să faci comparații estetice.

| CarlosBogdan17 explică:

Problema e ca majoritatea nu ati inteles ce vreau sa zic, si ca sa va inchid gura os ava mai explic odata. M`am referit la faptul ca celelalte 2 erau virgine si am intretinut relatii sexuale cu ele, dar cu cea actuala inca nu am intretinut, am facut doar petting( daca stiti ce e ala "baietii care au comentat") si nu stiu daca e virgina sa unu si de asta am intrebat despre aspect, adica nu stiam daca e diferita una virgina si una deflorata, inteles?

| EvaAnamaria a răspuns:

Nu conteaza aspectul, fiecare fata e diferita happy. La fel e si in cazul vaginului big grin. Sper ca te-am ajutat happy