| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare cand ma plimb cu skatebordul vad cupluri ca se saruta si vad mereu ca fetele i iau pe baieti si i saruta iar baieti satu, spuneti-mi TPU cine ar trebui sa sarute baiatul sau fata (adica ma rog cine sa sarute primul baiatul ori fata)

Răspuns Câştigător
| amonynus a răspuns:

Depinde cine are mai mult curaj. chestia e ca daca va uitati unu la altu si va pupati nu stiu cine incepe...

10 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Părerea mea e că băiatul ar trebui să fie primul, nu prea mi se pare ok să fie fata.

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns (pentru Tmcn):

laughing Uite eu sunt genul care eu incep prima..Probleme? Daca sunt asa de indragostita...Pt mine nu mai conteaza straight face

| Tmcn a răspuns (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

E treaba ta cum faci, eu vreau să fiu sigură că el vrea asta, de aceea îl las primul.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Tmcn):

Corect! happy

| SentimentalConsil a răspuns:

Mmaine ne intrebi si cine introduce aia-n aia, nu conteaza dar intodeauna fata devine mai pasionala

| Anonima264 a răspuns:

Amandoi!

| AtAkUs a răspuns:

Pardon satu=stau

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Crezi ca mai conteaza cine trebuie sa sarute primul? laughing Odata ce e dragoste big grin..Sincer eu sarut prima laughing Sunt prea ''orbita'' de dragoste happy Dar oricum..Pentru mine nu conteaza happy

| ciprian2097 a răspuns:

Baietii trebuie sa faca primul paswinking

| AnDrUu2012 a răspuns:

Nu conteaza care saruta primul, nu trebuie sa traiesti dupa "reguli" de genu asta.