| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta de mult timp.Eu ca baiat de 15 ani 1, 86 slab frumos ar trebui sa am mai putine asteptari de la mine?
Sa nu ma mai gandesc la fete populare si frumoase si sa stau cu de astea mai slabe cum sa spun.
Adica noi barbatii nu putem spera la ceva mai bun pentru ca e greu de obtinut?
O fata mai frumoasa si mai populara e mai greu de obtinut.
Gandesc corect?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Total gresit!
Totul tine de increderea in tine si cat esti de inteligent, pentru ca poti sa ai orice fata doresti, daca-i arati cat de destept si ce personalitate frumoasa ai tu!

4 răspunsuri:
| Adiq a răspuns:

Nu... nu inteleg de ce nu te-ar placea o fata frumoasa si populara, tinand cont ca ai zis ca esti frumos deja, ar trebui sa se ude direct...

| Sensity a răspuns:

Gandirea ta e superficiala... Doar pentru ca o fata nu e cea mai frumoasa si e introvertita nu inseamna ca e mai "slaba" decat alte fete! De unde sti ca o fata mai putin frumoasa nu are o personalitate placuta? Nu merita sa fie placuta si iubita?
Fa ce vrei cu viata ta dar nu subevalua fetele care nu sunt populare si frumoase, pentru ca fiecare fata e minunata!

| Cosmiinna a răspuns (pentru Sensity):

Are 15 ani.e copil.laughing)) cand o sa fie ars de fetele frumoase si populare nu o sa ii mai trebuiascalaughing)))

| Andreeanela a răspuns:

Nu! Tu fa ce îți zice sufletul