| 4YOU4 a întrebat:

Am o intrebare despre prezervative. Prezervativele My size sunt bune? Ati folosit? Intreb de ele pentru ca la mine ar fi o fixare mai buna cu acestea. Multumesc! Ofer

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca gasesti marimea care sa se potriveasca pe dimensiunea penisului tau si il folosesti conform instructiunilor de utilizare nu se poate sa nu fie si calitativ corespunzatoare. Parerea mea este sa le incerci si pe parcursul sexului sa verifici din cand in cand inainte de a ejacula. Dupa folosirea a cateva vei putea chiar tu trage concluzia.Succes.

| SkyPilot a răspuns:

Nu am folosit personal, dar nu am auzit pe nimeni sa se planga.
Acest blog vorbeste despre o problema privind marimile:
http://condomsizeandfacts.blogspot.ca/......ondom.html

| bogdanForever a răspuns:

Sincer nu am auzit de ele in viata mea happy