| STEFANXxX a întrebat:

Am o intrebare.Imi place foarte mult de o fata si ea are prieten.Deci vreau sa o fac sa ma placa mai mult ca pe prieten, iar pe el sa-l lepede

Răspuns Câştigător
| Lady2012 a răspuns:

Tai gasit si tu de cite s ate indragostestibig grin. ok trecem peste asta. Fi tu insusi, impretenestete cu ea.Scrii pe mess sau eu stiu ce sait stai tu! Fiii gingaj si lingusitor...atragei multa atentie si poate poate.Pe mine mar fascina asta! fundita?

1 răspuns:
| georgiana_1403 a răspuns:

Buna Stefan! Sa sti ca aici iti raspund din propri experienta si prin prisma faptului ca sunt fata. Poate vei reusi sa o faci sa te placa dar nu se stie daca vei reusi si sa o faci sa isi lase prietenul. Asta tine de foarte multe aspecte. Cum ar fi de cat timp sunt impreuna, cat de mult il iubeste si mai ales cum se poarta cu ea. Si pe mine m-a facut un baiat sa ma indragostesc de el insa nu imi las prietenul pentru ca este vorba de mult timp, multa iubire si doar mici greseli. Asa ca va trebui sa incerci sa afli mai multe si sa te gandesti bine daca merita si mai ales daca crezi ca ai sanse sa reusesti. Bafta!