| CristianGigi a întrebat:

Am o intrebare mai delicata.

Eram cu prietena mea si ne masturbam reciproc, dar in chiloti! ea imi facea mie asta prin chiloti, iar eu normal..am simtit cum mi-am dat drumul in chiloti si ea a atins acolo de cateva ori (unde era ud) mentionez ca nu mi-am dat chilotii jos nicio clipa. dupa aceea am scos mana si am mai facut asta..si ii atinsesem si mana ei..adica ne-am luat de mana..nu mai stiu daca m-am atins acolo. m.dar cu siguranta prin chiloti si eu) si am continuat sa ii fac asta. exista vreo sansa sa ramana? mentionez ca menstruatia i-a venit pe 7 decembrie..astept raspuns urgent! rolling on the floor cam penibil stiu

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca are un ciclu menstrual mediu de 28-30 de zile si catusi de cat regulat, atunci momentul producerii ovulatiei se situeaza intr-una dintre zilele de21, 22 sau 23 decembrie. Daca intruna din aceste zile ajunge sperma in vagin, indiferent de modul de producere, probabilitatea de a se putea naste/forma o sarcina este foarte mare. Ceea ce ati facutdefapt si modul in care s-a produs masturbarea doar tu stii, astfel ca doar tu poti sti daca a existat posibilitatea de a ajunge sperma in vagin. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Singur ai recunosctu ca e penibil. Povesti scrii, povesti

| CristianGigi explică (pentru kandaraki):

Chiar nu e o poveste, e foarte serios..ma rog a fost ca acum nu mai sunt panicat am mai spus si o repet asta se intampla doar datorită lipsei educației in domeniu.

| kandaraki a răspuns (pentru CristianGigi):

Corect, no education, no brain