| stefan901 a întrebat:

Am o intrebare mai jenanta, daca am facut sex anal cu iubita mea si ea s-a **** pe penisul meu care sunt sansele sa iau o boala?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mari, dacă ai fie și cea mai fină zgârietură pe piele.

| Stropdeploaie a răspuns:

100% la 100%!

| 2EXA a răspuns:

Da.
Nu mai practicati tot ce vedeti in filmele porno.Nu e la fel si in viata reala.

| Adi88 a răspuns:

Bolile cu transmitere sexuala se transmit cel mai usor pe calea anala, dupa vaginala si dupa orala. Dar daca ea e sanatoasa 100 % nu ai ce sa ei.

| SupMates a răspuns:

Dacă e iubita ta probabil ca nu ai ales cea mai mare boarfa care sa si-o fi traso cu sute de baieti sa ia niste boli si probabil sunt sanse mici sa aiba din nastere.
N-ai nimic!

| Anemona2020 a răspuns:

Zi direct sa ****? nu ai de ce sa iei o boala dacă ea este sănătoasă. Doamne