| bvkeny a întrebat:

Am o intrebare,mai pentru baietii mai "jucausi".
Cand eram mai mic, obisnuiam sa ma masturbez fara pielea de pe cap trasa.De ceva timp m-am lasat.Am citit ca masturbarea corecta se face cu pielea trasa,e adevarat?
Nu radeti de mine, nu prea stiam cum sa ma masturbez rolling on the floor

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stiu cimpanzei bonobo dar tu nu stii https://www.youtube.com/watch?v=mkuz6flAYbc

| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul masturbarii glandul adica ''capul'' se decaloteaza (beleste) si se reacopera cu preputiul (pielea mobila) la fiecare miscare de retragere si reimpingere a preputiului cu ajutorul degetelor/palmei dealungul penisului. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o masturbare "corecta"...Fiecare o face cum vrea/place.

| bvkeny explică (pentru anonim_4396):

Dar cum e bine sa te masturbezi? sau spre exemplu, daca tu o faci, cum o faci?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru bvkeny):

Nu auzi că nu e "bine" într-un anumit fel? Tu poţi să îţi bagi şi un deget in fund in timp ce zgudui ciucurelul, dacă asta îţi place.

Răspuns utilizator avertizat