| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce aproape toti utilizatorii de pe TPU au ajuns sa puna intrebari nu prostesti ci foarte prostesti?
Eu chiar nu ii mai inteleg!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca li se raspunde.
Toti se bucura sa descopere unul mai "prost" ca ei.

4 răspunsuri:
| noescape a răspuns:

Pentru ca li se permite.

| didutu_6969 a răspuns:

Asta e genu de intrebare prosteasca de ce ai pus-o?

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Eu una nu am mai intrat pe TPU de foarte mult timp, dar știu genul acesta de întrebări deoarece sunt niște „bancuri" foarte la modă, însă eu cred că fac asta doar pentru a deveni "celebri" și pentru că li se face atâta publicitate. Dacă nu i-ar băga lumea în seamă și-ar vedea și ei de viață.

| firefox6 a răspuns:

Bine zis aproape toti...mie chiar imi plac unele intrebari prostesti, sunt chiar amuzante. de ex http://www.tpu.ro/......stesti-ci/