| dcaaasss a întrebat:

am o intrebare prietena mea sustine ca e virgina e foarte firava si cuminte la inceput am crezuto pana cand am stat impreuna la mine si incet am ajuns sa o mangai pe vagin si sa incerc sa introduc prin colanti foarte subtiri doua degete in vagin prin ei... Si mi-a intrat cam jumate de cm sau aprp un cm in vagin la un moment dat a spus ca o doare si mie aiurea eu cred ca nu mai e virgina nu stiu ce sa cred spuneti-mi si mie!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Problema nu e la ea,e la tine,sa stii!
Poti sa te superi oricat,afla insa,ca in locul cel mai intim al unei fete e o badaranie sa incerci sa-ti bagi degetele, chestia asta incearc-o cu o femeie rutinata si asta daca-ti permite(!), daca tot tii neaparat sa-ti bagi degetele undeva!
In locul respectiv folosesti alte parti ale corpului, nu degetele, nu pe deasupra hainelor si NICIODATA fara acordul fetei!
Nu ti-au intrat niciodata pantalonii in...dos? Si nu te-au jenat? Vezi? Si nu-i impingea nici un destept cu degetele,ce concluzie ar trebui sa trag eu de aici,ca ceva ti s-o fi intamplat tie pe-acolo?
Nu mai judeca superficial si nu mai pune in practica tot ce auzi!
Fetele,in special o copila firava si cuminte care iti declara ca e virgina,trebuiesc tratate cu multa tandrete si gingasie,nu cu gesturi de cioban infierbantat.
Vei creste,vei capata experienta si vei intelege ce iti spun acum,deocamdata probabil te simti jignit,dar o meriti pentru grosolania ta,atat fizica cat si psihica!
Ai doua sanse in viata sa afli daca o fata e virgina sau nu:ori faci studii de specialitate si devii ginecolog,ori o iubesti,o respecti si o astepti sa-ti arate singura lucrul asta!
Daca poti alege una din variante, dar nu mai repeta experienta cu degetele, e umilitoare si penibila, atat pentru tine, cat si pentru fata!

| dcaaasss explică (pentru greece12):

Iti multumesc de raspuns! Ai dreptate am fost un badaran. Dar asta am simtit eu pe moment. Acum m-am convins si sunt pe drumul cel bun! Iti doresc tot binele!

17 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Baga-ti tu doua deste in cur, vezi ce placut e!

| DeeaMarry a răspuns:

Sper (pentru binele ei) sa nu fie virgina.

| morena90 a răspuns (pentru DeeaMarry):

Ehehehehe doare al naibiiiii de tare

| CristiB93 a răspuns:

Nu mai fi asa...
Este virgina, nu te mai indoii, daca zice ca o doare.

| Doηηa a răspuns:

Fata își cam pierde timpul cu tine ce-i drept.Mai rău e să-și piardă și virginitatea pentru că nu o meriți.
Numai țăranii bagă degetele așa, și mai nou ajung și la o concluzie.

| dcaaasss explică (pentru Doηηa):

Bianca sunt la inceput ce disperi asa? Stii tu ca isi pierde timpul cu mine daca ea a acceptat? eram doar speriat m-am clarificat a fost ieri la mine si m-a lasat sa o ating... E virgina si o iubesc! Mult! Cel mai mult! Si ea ma iubeste.

| Doηηa a răspuns (pentru dcaaasss):

Mă bucur!

| PisSsy a răspuns:

Mai :-W poate ai atins-o mai tare si normal ca o doare daca tot ai vrut sa faci asta, trebuia sa-i bagi mana in chilot! E virgina dar cu siguranta a fost un discomfort pentru ea acolo tongue

| Alcyon a răspuns:

Credem ca esti tembel. Cum sa-ti dai seama daca e virgina, introducand degetele prin colanti?! Mi-e mila de biata fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da prost te-a mai facut ma'ta! laughing Normal ca este virgina, intreaba si tu pe mama ta ce si cum si-ai sa vezi, nu mai fiti asa handicapati si intrebati-va parintii ca au sa va spuna deoarece si ei au fost ca voi

| dcaaasss explică (pentru anonim_4396):

Da ce dracu ai cu mama? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru dcaaasss):

Dar nu am jignit-o deloc pe mama ta, eu ti-am sugerat sa o intrebi pentru cultura ta generala, altadata sa nu mai faci prostii, ti-am zis si o repet, te v-a ajuta deoarece si ea a trecut prin astfel de perioade

| Florenta16 a răspuns:

La cat de putin ti-a intrat, fii sigur ca e virgina. Si mai ales daca e fire firava, nu cred ca ar fi facut-o cu oricine. Nu te ingrijora!

| Mirunelu a răspuns:

Tu de ce crezi ca nu mai e virgina? Ca te-a lasat sa-i atingi vaginul?

| intelboss a răspuns:

Nebun mai esti stai calm ca e virgina oricum si eu prietenei mele tot asa i-am facut oricum probabil a folosit si ob-uri oricum himenul nu-i la intrare si mai ales prin chiloti nu poti sa vezi nimic ..la dizvirginare penisul tau are doar un cm sau 2 si atunci trebuie sa ti-l bagi macar jumate ca sa ajunga la himen baga degetul fara chiloti si ai sa vezi ce stramta e

| qpAbi a răspuns:

Normal ca este! Poti fi sigur de asta mai ales daca e cuminte si firava asa cum zici tu. De ce te indoiesti de asta? Nu e ca ti-a intrat toata mana ca sa zici ca nu mai e. Ai mai multa incredere in ea.Succes:**