| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare putin iesita din comun...Am cunoscut o fata frumoasa pot spune la niste cursuri de limba germana pe care deja o plac(pe fata).Am 15 ani si ea tot la fel dar ea este cu o luna mai mare decat mine.Cum as putea sa o fac sa ma placa si sa fim intr-o relatie? Am intrebat-o iar ea a raspuns ca NU.Ce metode avetipentru a ma ajuta sa o cuceresc? Va rog sa raspundeti cat mai rapid.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand o fata nu te place, te poti da cu curu-n sus si tot degeaba.

| Walhalla a răspuns:

Ai facut rau ca ai intrebat-o...Pe o fata trebuie sa o lasi sa ii placa ei de tine..Bineinteles tu trebuie sa ai grija de asta.Ce sfat ti-as da eu:Am citi intr-o carte si functioneaza:prefa-te ca te indepartezi de ea, si daca ei ii va placea de tine va incerca sa te atraga din nou...Acum nu stiu daca functioneaza, e tare greu frate..stii cum sunt fetele. Orkm incearca sa fii discret.

| MIru a răspuns:

Ok... Eu zic ca la intrebarea asta ar trebui sa raspunda o fata... In primul rand nu o obliga, o sa para ca esti prost si o sa profite de tine, in al doilea rand nu fi foarte insistent, caci va fi dezgustata. Fa ceva romantic si impresioneaz-o! Va vedea ca tii la ea! Cumpara-i un cadou, un buchet de trandafiri sau invit-o undeva! Dar nu uita, nu fi insistent, timid si fii romantic!

| CrazyAngel01 a răspuns:

Eu zic sa o iei prin surprindere. Daca poti sa faci rost de nr ei..trimite-i mesaje(dar fara sa o stresezi)..Sun-o si spune-i ca vrei sa va vedeti(dar nu ii da nici un indiciu ca esti tu baiatul cu care trebuie sa se intalneasca)..Lasa-i scrisori pe furis..Bine nici ceva foarte vizibil ca te ia de fraier daca vede ca mori de ea. Incearca sa petreci cat mai mult timp impreuna cu ea si nu-i mai da de inteles ca o placi(fa-te ca totul este intamplator nu e nimic pus la cale de tine). Joaca-te putin cu sentimentele ei si cunoaste-o mai bine ca sunt destule fete!