| AndyMzq a întrebat:

am o intrebare putin mai ciudata ...Cand cineva ma musca ma excit si nunteleg de ce

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

De obicei oamenii se excita mangaindui pe diferite parti ale corpului,"puncte sensibile" Stai chill cu timpul o sa iti treaca.

10 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Adica daca te musca un caine tu te exciti?rolling on the floor

| XtremePWN a răspuns:

Din pricina faptului ca esti un vampir au loc anumite modificari.

| NnDWtf a răspuns:

Esti sado-maso
Esti canibal.

Astea-s cele 2 variante ale mele.

| Capriciu a răspuns:

Salut! Inseamna ca acest semn este un punct slab pentru tine si cind te musca cineva te exciti, cred ca nu pe tot corpul doar in unele zone cind te musca de exciti.

| queenofsaigon a răspuns:

Nu trebuie să înţelegi de ce, e perfect normal. Înseamnă doar că e un "turn on" de-al tău, sunt mai mulţi ca tine.

| marya868686 a răspuns:

Pai daca arata bine cum sa nu te exciti?

| Leutzzu a răspuns:

Aceias cestie mi se intampla si mie

| GeooEuu a răspuns:

Care e intrebarea? laughing

| AndyMzq explică:

Copiii sado-masochist inseamna ca daca te bate cineva iti place nu daca te musca laughing

| AndyMzq explică:

Nndwtf cum sa fiu eu canibal daca ma musca cineva? laughing nu are nici o noima si app am uitat sa spun mo muscat o bunaciune dar nu spun unde big grin