| Anonimul2004999 a întrebat:

Am o intrebare serioasa ce necesita seriozitate. Am 15 ani si am PPP (Pearly Penile Papules - daca nu stiti cautati pe net/Youtube). Sunt niste buline ce se afla pe capul penisului. Cum mi-as putea trata PPP-ul?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se tratează chirurgical, de către un medic dermatolog.
Dar nu e musai - poți foarte bine să trăiești cu ele toată viața.

| io09675 a răspuns:

Pai primul lucru pe care trebuie sa il făcu este sa discuti cu mama sau cu tatăl tau despre PPP si sa mergeti la farmacie...dar de preferat la un doctor.

| doctorandus a răspuns (pentru io09675):

E ceva normal, n-are nevoie de tratament.