| HaKeRo a întrebat:

Am o intrebare si va rog nu o ignorati. Imi place de o fata eu sunt in clasa a V-a iar ea e in clasa a VIII-a. Am fost la un stagiu impreuna cu ea si am jucat adevar sau provocare si am ales provocare. Ma pus sa ma dezbrac dar nu stiu de ce. Nu sunt cu capul in nori si stiu ce inseamna iubirea.Cum sa fac sa ii dau de inteles ca o iubesc?

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Comporta-te frumos cu ea, fi un gentelman! Fa-o sa rade si arata-i ca esti langa ea, si ca apreciezi tot ceea ce face!

| XxBlueRosexX a răspuns:

Trimitei o scrisoare anonima si dai de inteles prin cuvintele tale ca o iubesti...dar eu cred ca la 11 sau 12 ani nu prea e posibil sa te INDRAGOSTESTI pentru ca mie mi s-a intamplat abia la 19 ani deci e cam dificil la varsta ta.

| sorinshady94 a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de scoala si sa te intorci la desene animate. Auzi el stie ce-i iubirea...la varsta ta inca ma jucam cu jucarii...

| HaKeRo explică:

Si e cu 1.5 cm mai inalta decat mine

| HaKeRo explică:

Am 12 ani si totusi sunt cu capul pe umeri nu sunt dinasta cu sf-uri si stau toata ziua pe pc si sunt constient de ceea ce fac

| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a răspuns:

Poi primadata gandeste-te, Bai oare ce va crede despre mine daca ii trimit un biletel sau oare ce v-a spune? puneti niste semne de intrebare ca sa nu pari obsedat scuzati expresia! Dupa aia du-te si spune-i personal si in fata ce simti pentru ea. Funda terog big grin