| Dennis123 a întrebat:

Sunt clasa 7-a, si mie imi place o fata, dar imi este frica sa fac primul pas.Si mie imi place de ea si ea la fel ma iubeste... cum sa procedez?

5 răspunsuri:
| cocolinoung a răspuns:

Cum sa te iubeasca bah? oricum fara curaj nu faci nimic vorbeste cu ea cu tupeu fara sa-ti fie rusine sau altceva CU FRICA RAMAI SINGUR TOATA VIATA! fetele din cate stiu eu nu te omoara daca vb cu ele

| iuly_5242 a răspuns:

Invit'o la un suc... vorbitzi dsp voi.in special dsp ea.km ce ii place ei.ce iti place tie. Dupa discutzia asta te vei simti in largul tau. Sper ca te'am ajutat. Fundaaa?smugbig grinbig grinbig grin

| mgtow a răspuns:

Tu de unde esti sigur ca te iubeste daca nu o cunosti, gandeste mai intai si viseaza dupaceea. Treaba cu frica depinde de tine sa o abordezi sau sa o lasi ca un caz pierdut.

| Ginny a răspuns:

Spune-i, n-are cum sa iasa rau. p.s :fetelor le place ca un baiat sa le iubeasca pentru. ceea ce sunt ele.

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca astepti sa vina ea la tine sa-ti spuna sa fii cu ea, astepti degeaba.Nu e greu,apropie-te de ea,zambeste-i si intreab-o daca vrea sa fie cu tine,fiindca tu vrei sa fii cu ea! N-o sa te manace!
Ti-e rusine sa-i spui? Scrie-i un biletel micut si pune-i-l in buzunar,in penar,oriunde,dar sa fii sigur ca te vede cand faci asta,ca sa nu cada in alte maini.
Fa-o sa rada,fii politicos,arata-i ca o consideri diferita de celelalte si, sa fiti fericiti! Nu te ineca intr-o lingura cu apa! Hai, curaj!