| HoTSaucE a întrebat:

Am o intrebare: voua cum vi s-ar parea daca diferenta de inaltime dintre voi si respectivul/respectiva sa fie de 50 centimetrilaughing)
Va rog nu luati la misto intrebarea, dau fundalaughing!

Răspuns Câştigător
| missme90 a răspuns:

E cam mare diferenta. si ati arata destul de ciudat. dar asta nu e un motiv sa nu mai iesiti. fata ar putea purta niste pantofi cu toc sa mai reduca din diferenta, sau baiatul sa mearga mai cocosatlaughing)
dar cel mai bine e sa nu va pese de asta..si pur si simplu sa fiti fericiti
diferenta intre mine si prietenul meu e de peste 30 de cm. initial ma simteam mica rau pe langa el, dar acum nu-mi mai pasa.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi s-ar parea putin ciudat dar nuconteaza daca cei doi se iubesc

| DeeaMarry a răspuns:

Ma indoiesc ca as gasi un baiat de 1, 20 sau 2, 20, avand in vedere ca eu am 1, 70.
E o diferenta mult prea mare. Ar fi penibil.

| AndyLavy a răspuns:

Atata timp cat baiatul e mai inalt. cred ca e ok. Diferenta de inaltime dintre mine si iubitul meu e de app 30 de cm. Totusi 50 de cm e destul de mult.Acum depinde. fata poate purta tocuri de 15, 20 de cm, desi e cam incomod uneori. dar asta e. iar daca exista dragoste, asta se poate trece cu vederea, de catre cei doi, ca de altii in niciun caz.

| Macabre a răspuns:

Hmm,e cam mare diferenta, da' nici s-o iei s-o cresti, acum serios!