| soarece1234567 a întrebat:

Am o mare problema. Imi place de o colega de mor. Ea face parte din alta bisericuta, si deodata s a apropiat de mine. A inceput sa vorbeasca cu mine si dupaa inceput sa ma imbratiseze si nu stiu cum sa zic vorbim altfel de cum o faceam in trecut. Va cer o parere, am 14 ani, ce ar trebui sa fac? Vreau sa mai zic ca mi am lasat si cel mai bun prieten in banca si ea cea mai buna prietena ca sa stam impreuna. Credeti ca ma place? Sau face misto de mine?

3 răspunsuri:
| Maria_Roxana_1997_k9Dl a răspuns:

Scumpii te place spune-i asa mie imi place de tine vreau sa fiu cu tine.

| idonthaveaname137 a răspuns (pentru Maria_Roxana_1997_k9Dl):

Mie îmi place de tine vreau să fiu cu tine să te învăţ ce înseamnă să fii femeie, să-ţi arăt cum să te joci cu păsărica când nu sunt lângă tine şi te las acasă în cuşcă.

| alexandra68 a răspuns:

Te place. merita daca iti place asa tare de ea