| Oanaa93 a întrebat:

am o mare problema happy nu stiu ce sa ii cumpar prietenului meu de sf. valentin, desi suntem impreuna de aproape 2 luni ma face sa ma simt cea mai fericita love struck help please happy ps: am 19 ani si el la fel big grin

6 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Ii poti cumpara ceva sombolic:o inimioara din plus,breloc, o lumanare in forma de inima rosie, un lantisor simbolic cu inimioara sau jumatate din inimioara, cu conditia sa pastrezi tu cealalta jumatate, sau il inviti sa mancati prajituri in forma de inimioara.

| Deiu999 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema acum un an! Nu prea poti sa o iei pe ghicite la un baiat! Ar trebui totusi sa mergi cu el prin magazinele care ii plac si sa vezi ce ii sare in ochi. Daca vezi ca ceva ii place, poti sa il iei!happy

| NoSmile a răspuns:

Buna!
1)un ceas.
2) un parfum.
3)bratara/lantisor de argint.
4)breloc cu poza voastra.
5)ceva de imbracat.
6)ceva de baut.
7)o cana personalizata cu poza voastra.
Cam...atat stiu.
Succes!

| Vvistula a răspuns:

Poate ca nu trebuie sa ii cumperi nimic, folosesteti imaginatia

| Manuellllaa a răspuns:

Draga mea.Eu te sfatuiesc sa-i cumperi ceva sa aiba amintire.
Incep:
1.o canuta cu poza voastra pe ea.
2.un parfum pe langa canuta sau altceva.
3.Un ceas.
4.un ursulet.
5.O poza in rama cu voi doi.
6.MERGI la janette si e imposibil sa nu gasesti ceva.

| Azµre a răspuns:

O ramă în care să pui o poză cu voi doi.