| vLaDuTz1112 a întrebat:

am o mare problema. sunt suparat cam de mult timp fiindca nu pot fi cu o fata de la scoala e in aceeasi clasa cu mine am incercat odata sa o intreb daca vrea sa fie cu mine si ea a zis ca nu ar fi cu mine niciodata.rade de mine ca sunt gras sunt in clasa a-6 a si am 38 Kg. imi place foarte mult de ea si as vrea sa stiu ce sa fac ca sa pot fi cu ea. dar vreau sa fac cumva ca sa nu rada toti prieteni de la scl de mine. pentru ce motive gasesc ei deci va rog dati-mi si mie niste sfaturi... Multumesc!

2 răspunsuri:
| aida009 a răspuns:

Poarta-te indiferent. Arata ca nu-ti pasa si nu purta conversatii foarte lungi cu ea. Fetele innebunesc cand nu li se acorda atentie si li se pare interesant. Incearca sa fii indiferent si cu timpul poate ii va placea de tine.

| ErenJaeger a răspuns:

Eu zic sa renunti. Daca isi bate joc de tine doar pentru ca esti mai plinut nu merita.Si totusi, esti clasa a 6-a de ce iti trebuie prietena?