| RougeEttiquete a întrebat:

Am o mica-mare problema.Acum 2 luni am cunoscut un baiat. A inceput cu timpul sa imi placa de el, si lui de mine.SI mi-a spus ca ma place. Dar prietena mea cea mai buna, a intrat si ea in discutie, iar ieri ne-am intalnit amandoua cu el.Si,pe mess i-a spus ca ea il atrage mai mult, iar mie imi spunea ca lui ii place de mine. Ce pot sa fac? Eu simt ca trebuie sa ma dau la o parte, desi pentru mine el inseamna foarte mult.Prietena mea mereu a fost cautata de toti baietii, iar eu.nu prea. Dar pentru baiatul acesta simt ceva mai mult.Va rog, spuneti-mi ce as putea sa fac? FUNDAA + Vot.

Răspuns Câştigător
| ghiCIne a răspuns:

Mai sunt baieti care sucesc mintile fetelor, dar care nu merita mare lucru. Parerea mea: se joaca cu amandoua sau nici el nu stie ce vrea, dar pana realizeaza asta. ai grija sa nu te dezamageasca!
Daca el se indragosteste atat de repede de oricine-i vine in cale, nu te lasa pacalita de vorbe.
Abureli exista destule, dar faptele unde sunt?

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Parerea mea ca un baiat care spune ca il atrage 2 fete in acelasi timp nu este sincer poate cu niciuna.Este tipic pentru cei care isi doresc doar o aventura.Ai mare grija si tu si prietena ta. Tineti-l pe "uscat" vreo cateva luni, fara sa aveti niciuna relatii intime cu el si daca va renunta dupa acele luni sa va curteze inseamna ca a avut alte interese cu voi.Bafta!

| seen a răspuns:

Retragete si lasa-l pe el sa vezi ce face se cupleazacu ea ok ai da papuci a vrut doar sa va inscrie pe lista lui

Ps cea mai buna aparare este atacul

| floricika_1940 a răspuns:

Unui baiat care te place nu iti spune in fata ca ma atrage prietena ta mai mult, de aici denota ca este un mincinos.Stai linistita ca iti vei gasi o persoana care te merita.Asta nu inseamna ca daca ea este cautata de baieti este fericita. Poti fi fericita si neavand prieten.Mai mult suferi cand ai prieten.Asa ca tine capul sus si fi mandra ca nu te ai incurcat cu un badaran.