| PrivesteCatreCer a întrebat:

Am o mica mare problema, aseara am facut sex cu prietena mea si in timpul actului prezervativul a cazut (epic), problema e ca eu am ejaculat in ea, a luat pastila de a doua zi, este posibil sa ramana chiar daca a luat pastila? *daca ai chef de caterinca abtine-te

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu pentru ca pastila aia contine o doza letala de hormoni care ataca ovulul.

| OvYdYu0697 a răspuns:

Salut nu va mai speriați atâta.
Cat timp nu ai ejaculat in ea nu are cum sa rămână gravidă.
Si nu mai luați aiurea pastila de a 2 zi e o bombă mai târziu o sa va para rau