| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema, de curand mi-am inceput viata sexuala cu prietena mea, totul a fost bine, dar problema e ca ma excit greu, adica se scoala foarte greu, si mi s-a mai intamplat ca dupa ce se scoala, pun prezervativul si dupa cateva secunde se culca la loc si o scol foarte greu. La fel se intampla si cand schimbam pozitia. Care ar putea fi problema? Ma cam deranjeaza asta.

5 răspunsuri:
| andrey2012 a răspuns:

Un cui in P__A si-un magnet in gura.Problem solved!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te panica. Asa este la inceput de drum. Cu timpul se va rezolva si nu vei mai avea asemenea probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu il bagi la caldurica, el la somn.

| CLCQ a răspuns:

De cele mai multe ori e stresul si oboseala. Ti-e frica sa nu te ridici "la standarde internationale", sa nu fie ea dezamagita, etc. Iti recomand sa acorzi mai multa atentie preludiului, sa nu te grabesti.

| Nelamuritul a răspuns:

1.Posibil sa nu te atraga fizic.
2.Preludiul nu este destul de "intens". Sex oral, propune-i sa-ti faca un sex oral sanatos, asa cum vrei tu, cum te-am extita mai bine pe tine, dar ai grija sa fiti amandoi sanatosi, bolile cu transmitere sexuala(BTS) se pot luat si prin intermediul sexului oral.