| Bagaciosul69 a întrebat:

Salut TPU,am o mica problema, atunci cand ma imbratisez si ma sarut cu prietena mea am erectie...e jenant zic eu deoarece ea se uita la mine si incepe sa rada. Ce pot face in privinta asta?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce poti sa faci in privinta asta? Sa impingi bazinul sa o simta mai bine. Crezi ca ei nu-i place? S-a retras vreodata cand a simtit-o? Nu cred. happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa-i spui/sugerezi ca ar fi un comportament mult mai normal daca "ti-ar rezolva" in mod corect si efectiv erectia, in loc sa rada ca proasta-n p***. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti face nimic in aceasta privinta. Este un lucru normal pentru orice baiat care imbratiseaza sau saruta o fata. Probabil, ca rasul ei este o expresie de bucurie cand vede ca ti s-a sculat penisul.

| 6Anonim9 a răspuns:

Ce sa faci?
Nimic. E normal sa te exciti cand te saruti cu cineva. Pe tema asta ii poti da o replica. Gen "nu e vina mea ca-mi placi atat de mult si ma excit cand te sarut". Sau poti reformula. Succes!

| Michel_Enea_2002 a răspuns:

Treci la viol instant xD