| Kylexy a întrebat:

Salut TPU
Am o nelamurire si tot odata o frica in sufletul meu
Prietena mea s-a despartit de mine dupa 3 ani in acesti 3 ani a mai facut de 2 sau de 3 ori chestia asta sunt o fire geloasa dar mi-e frica sa nu se intoarca la mine dupa un timp si eu o sa fiu cu alta fata mi-e frica si nu stiu pe care dintre ele 2 sa aleg nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere. Dar inima mea tot pe fosta prietena o iubeste am gasit la ea ce am cautat o viata.

Răspuns Câştigător
| p1nk a răspuns:

Alegeo pe fosta desi trebuie sa iei in considerare ca sa desp de tine si sa te gand dc si sa nu repete iar. Eu te-as sfatui totuji sa incerci o noua relatie nu ai ce pierde daca nu iese te intorci la aia daca te iubeste o sa te accepte

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Stai putin sa inteleg: esti gelos, faci scene din cauza geloziei, dar tie iti umbla ochii prin alte parti? Mi-e mila de fosta ta prietena, si de oricare fata a fost sau va mai fi cu tine. straight face

| Kylexy explică:

ZEnit citeste bine ce am scris si apoi sa ma judeci!

| CybeRAthlete a răspuns:

Fiecare persoana e diferita si in anumite cazuri te completeaza cu altceva decat fosta sa zicem asa.
incearca si alta relatie, daca e sa fie, bine, daca nu, revino... cateodata e buna si o pauza de genul sau o mica escapada...
bafta