| maite13 a întrebat:

Am o prietena ca re are un iubit care nu-i raspunde l tel. dar ii zice ca o iubeste.Aceasta il iubeste enorm dar s-a saturat!
Ce credeti ca ar trebui sa faca?

P.S.:El nu o cauta deloc, dar ii spune ca o iubeste.

4 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
Pai acum depinde. Poate este ocupat sau munceste.In cazul asta ar trebui sa-l inteleaga si ea.Insa,nici macar asta nu este un motiv pentru care el nu si-ar face nici macar 5 minute timp liber pentru ea. Spune-i sa vorbeasca cu el si sa-i spuna ca se simte ''neglijata''.

| Blondinutza a răspuns:

Nu-i neaparat sa n-o iubeasca... poate are niste momente mai prooaste in viata....nici eu nu-i prea raspund iubitului la telefon pentru ca el vrea sa iesim in oras si vrea pe la 8 seara si eu ma plictisesc doar sa ne plimbam+ca e cam tarziu pentru mine dar il iubesc si stie asta cu toate ca nu-i raspund la tel prea des nu-mi cere socoteala

| DeeaMarry a răspuns:

Sa ii spuna ca o deranjeaza foarte mult indiferenta lui.
Ar trebui sa inteleaga si sa ii acorde mai multa atentie, asta daca o iubeste cu adevarat. Daca nu, inseamna ca nu ii prea pasa de ea.

Răspuns utilizator avertizat