| Alecs027 a întrebat:

am o prietena si vorbesc foarte des cu ea. ea acum cateva zile mi-a spus ca ma simpatizeaza...dar doar ca pe un prieten foarte bun...sa o cred? Si ce inseamna a simpatiza? Multumesc!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place ca prieten si nimic mai mult

| Danysan a răspuns:

Inseamna ca Te Place ca un Amic si atat.Dar daca vrei sa aflii mai multe poti sa incepi sa bati apropouri. Pana la urma mai Bine incerci decat sa stai asa fara un raspuns concret legat de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place compania ta dar nu este atrasa de tine si nu tevede ca pe un potential iubit. Daca iti place de ea si o doresti ca iubita, mai bine renunti si cauti alta, o data intrat in "friend zone" mai greu poti iesi.

Răspuns utilizator avertizat