| BulgaruAdrian a întrebat:

am o problemă, am avut câteva contacte sexuale cu o fata, și pentru mine a fost prima oară, viata sexuală a început acum o lună și ma mănâncă vârful penisului, e normal asa ceva sau e grav?

Răspuns Apreciat de Editori
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pe fata ai intrebat-o daca nu are nimic?!
Ca nu ai spus sa fi facut protejat! Poate ea avea ceva si ti-a dat si tie!
Cel mai sigur e sa mergi la medic, ca fata poate nu stie, dar are, sau te poate minti, de rusine.
Evita sa mai faci sex neprotejat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil te-ai contaminat cu vreo boala sexuala, daca fata mai avusese sex inainte, cu alti partneri.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este bine sa te manance capul penisului dupa o luna de zile. Consulta medicul de familie sau un medic urolog.

| ywar a răspuns:

Te mananca chelia, asa-i? Du-te la doctor. De unde naiba sa stim noi ce trebuie facut in cazul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te mananca zona in care s-a rupt ata si acum se vindeca.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă s-a rupt...