| Mersul a întrebat:

am o problema: Am fost intr-o situatie foarte naspa, m-am infragostit de o fata foarte mult si ne-am decis sa iesim la plimbare si la un momemt dat, am ramas singur cu fata de care imi placea si voiam sa ii spun ca o plac dar nu am reusit sa spun din cauza emotiilor si nu o mai pot vedea prea curand. Ce as putea sa fac? Ma gandisem sa ma duc la Bucuresti la ea si sa ii spun sa ne vedem la mall si dupa sa ii spun tot ce simt acolo. Stiu ca a fost o situatie jenanta dar e prima data cand mi se intampla asta si m-am simtit blocat mintal.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i prin scris tot ceea ce simti fata de ea. Va intelege perfect situatia ta. Curaj. Bafta. Succes!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Da ea da vreun semn ca te place sau ii zici numa asa din ce ai citit pe net ca zic niste inconstienti ca ar fi bine? laughing)